DZIAŁ SPRAW STUDENCKICH

Dział Spraw Studenckich podlega Prorektorowi ds. Studenckich  dr. hab. Jackowi Buko, prof. US.

Zapraszamy do budynku Rektoratu Uniwersytetu Szczecińskiego

Aleja Papieża Jana Pawła II 22a

70-453 Szczecin

pokoje – 115, 116, 117,  w godzinach 7.15 – 15.15

 

Pracownicy Działu Spraw Studenckich

Kierownik Działu Spraw Studenckich:

mgr Krystyna Anusik – Przybysz

tel. 91 444 1191

e-mail: anusik@univ.szczecin.pl

Zastępca Kierownika Działu Spraw Studenckich:

mgr Przemysław Król

tel. 91 444 1191

e-mail: przemyslaw.krol@univ.szczecin.pl

 

Sprawy pomocy materialnej dla studentów związane z odwołaniami od decyzji 

wydziałowych komisji pomocy materialnej:

mgr Ewa Czerwińska

tel. 91 444 1052

e-mail: ewa.czerwinska@univ.szczecin.pl

mgr Agnieszka Wypchło

tel. 91 444 1198

e-mail: agnieszka.wypchlo@univ.szczecin.pl

 

Stypendia rektora dla najlepszych studentów z Funduszu Pomocy Materialnej:

mgr Ewa Czerwińska

tel. 91 444 1052

e-mail: ewa.czerwinska@univ.szczecin.pl

mgr Agnieszka Wypchło

tel. 91 444 1198

e-mail: agnieszka.wypchlo@univ.szczecin.pl

mgr Marcin Gaj

tel. 91 444 1205

e-mail: marcin.gaj@univ.szczecin.pl

mgr Maja Makowska

tel. 91 444 1023

e-mail: maja.makowska@usz.edu.pl

 

Sprawy objęte postępowaniem odwoławczym prowadzonym przez Prorektora do

Spraw Studenckich według właściwości drugiej instancji:

mgr Marcin Gaj
tel. 91 444 1205
e-mail: marcin.gaj@univ.szczecin.pl

mgr Maja Makowska
tel. 91 444 1023
e-mail: maja.makowska@usz.edu.pl

 

Prowadzenie spraw związanych z odbywaniem studiów przez cudzoziemców podejmujących studia na podstawie decyzji Rektora (poza UE):

mgr Krystian Duczek
tel. 91444 11 90
e-mail: krystian.duczek@univ.szczecin.pl

mgr Zyta Jędrzejczak
tel. 91 444 1165
e-mail: zyta.jedrzejczak@univ.szczecin.pl

 

Przekazywanie wniosków w ramach programu MOST:

mgr Przemysław Król
tel. 91 444 1191
e-mail: przemyslaw.krol@univ.szczecin.pl

 

Studia podyplomowe:

mgr Ewelina Skurłat
tel. 91 444 11 64
e-mail: ewelina.skurlat@univ.szczecin.pl

 

Biuro ds. Rekrutacji:

Kierownik Biura ds. Rekrutacji:

mgr Anna Rakowska
e-mail: anna.rakowska@univ.szczecin.pl
tel. 91 444 1160

mgr inż. Agnieszka Klusek
tel. 91 444 10 31
e-mail: agnieszka.klusek@univ.szczecin.pl

mgr Ewelina Skurłat
tel. 91 444 10 29
e-mail: ewelina.skurlat@univ.szczecin.pl

 

Sekcja ds. Stypendiów i Sprawozdawczości:

Kontakt:
WYDZIAŁ MATEMATYCZNO_FIZYCZNY
ul. Wielkopolska 15, pok. 28, 30

70-451 Szczecin

Zapraszamy w godzinach 7.15 – 15.15
Kierownik Sekcji ds. Stypendiów i Sprawozdawczości

mgr Katarzyna Borawska
tel. 91 444 1099
e-mail: katarzyna.borawska@univ.szczecin.pl

Zastępca Kierownika Sekcji ds. Stypendiów i Sprawozdawczości

mgr Marta Narkiewicz
tel. 91 444 1096
e-mail: marta.narkiewicz@univ.szczecin.pl

Stypendia doktoranckie, projakościowe , stypendia dla najlepszych doktorantów z Funduszy Pomocy Materialnej:
mgr Monika Weinberger
tel. 91 444 1097
e-mail: monika.weinberger@univ.szczecin.pl

mgr Kinga Czerkawska
tel. 91 444 1089
e-mail: kinga.czerkawska@univ.szczecin.pl

Stypendia z Funduszu Pomocy Materialnej dla studentów i doktorantów

mgr Małgorzata Kućko (WNEiZ)
tel. 91 444 1098
e-mail: malgorzata.kucko@univ.szczecin.pl

Piotr Pawłuszyn (WH, WPiA)
tel. 91 444 1095
e-mail: piotr.pawluszyn@univ.szczecin.pl

mgr Katarzyna Buczak (WZiEU, WB,WMF)
tel. 91 444 1093
e-mail: katarzyna.buczak@univ.szczecin.pl

mgr Małgorzata Kacperska-Michniewicz (WFil, WTeo)
tel. 91 444 1094
e-mail: malgorzata.k-michniewicz@univ.szczecin.pl

mgr Justyna Kwietniewska (WNoZ, WKFiPZ)
tel. 91 444 1092
e-mail: justyna.kwietniewska@univ.szczecin.pl